אימוני כוח

אימוני כוח

"אי שפיות: לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות."
את זה אמר אלברט איינשטיין. 

אימון כח בשיטת Starting Strength אינו דומה לשום אימון שהכרתם, בעיקר משום שהוא מושתת על שיטת אימון אחרת, יוצאת דופן והרבה יותר אפקטיבית. 

מה קורה באימון?

אימוני הכוח ב- Be Stronger מתקיימים במכון כושר ייעודי, עם הציוד המתאים והתנאים האופטימליים לביצוע התרגילים, ונמשכים 60 דקות. במהלך אימון כח – בין אם הוא פרטי או במסגרת קבוצה קטנה – מבוצעים אותם 3-4 תרגילי כוח ספציפיים המבוססים על הרמת משקולות בצורה מבוקרת ובהשגחה מלאה של המאמן במטרה לעבוד נכון ולהימנע מפציעות. בתרגילים מפעילים את כל הגוף כיחידה אחת, בהתחלה במשקל נמוך עד כדי אפסי אם צריך, ובהדרגה מבוקרת מעלים את מידת ההתנגדות תחת דפוס תנועה מדויק בהתאם למודל של השיטה.  

למה ניתן לצפות?

כבר לאחר חודש-חודשיים של אימונים ניתן יהיה להבחין בשיפור משמעותי בחוזק הפיזי, ביכולת שלנו להחזיק את הגוף, בהרגשה טובה יותר ובגוף חסון ויציב יותר.

לאילו תוצאות נוספות ניתן לצפות? 

  • שיפור ניכר במסת השריר.
  • חיטוב הגוף – לרב ניתן לראות ירידה התחלתית של מספר קילוגרמים במשקל הגוף מבלי לשנות שום דבר בתזונה (משתנה בין מתאמנים), מראה חטוב יותר הניכר למתבוננים מהצד ועמידה זקופה ונאה יותר.
  • הפחתה ניכרת בכאבים במערכת השריר-שלד עד להפסקתם המלאה (כאבי גב תחתון כרוניים, כאבי ברכיים, כתפיים, קרסוליים, ועוד).

האם אתם מתאימים לשיטה?

אולי יש לשאול האם השיטה מתאימה לכם…?

  • אם אתם מעוניינים לחזק את הגוף, להתחטב או להתחיל להוריד את הבטן, להפחית משמעותית את תחושת העייפות או החולשה, או להתגבר על כאבים כרוניים בגוף – השיטה מתאימה לכם.
  • אם אתם עושים ספורט בשיטה אחרת כבר תקופה ארוכה ולא רואים שינוי – השיטה מתאימה לכם.
  • אם אתם מעוניינים להיות שרירנים ולהסתובב בלי חולצה בחוף הים אנחנו אמנם לא הכתובת אבל בהחלט הגעתם למקום הנכון 😊, זה המקום גם לפתח את השרירים ולהרגיש יותר מעוצבים וקצת יותר אסופים.  
דף-אימוני-כוח

אף פעם לא אהבתי משקולות. באימונים קיבלתי ביטחון להתאמן עם משקולות ולא לפחד מפגיעה בגוף. הופתעתי עד כמה מהר הגוף התחזק. הרגשתי את החוזק והמסוגלות שלי ופחות התעייפתי בעשייה היומיומית.
מהר מאוד שמתי לב שאין לי כאבים ושהם לא חוזרים בכלל.

 ענבל, 42

in-page-qoute-line

שוקלים להתאמן איתנו? מה דעתכם על פגישת ייעוץ טלפונית?

השאירו פרטים כדי שנוכל לתאם מועד לשיחה