המלצות ותוצאות

המלצות ותוצאות

Zohar_mamlitzim_Etty

יש שיפור משמעותי בגוף בשנה האחרונה,  אני מרגישה חזקה יותר, מדדי הסוכר ירדו וההיקפים הוצרו.
מאמן מעולה. סבלתי מכאב עיקש בברך ועשיתי פיזיותרפיה במשך תקופה ארוכה, אך לא היה שיפור עד שהתחלתי להתאמן עם זוהר וחיזקנו את הרגליים. כיום אני לא מרגישה כאבים. אני רואה שיפור משמעותי בגוף שלי בשנה האחרונה, מרגישה חזקה יותר, מדדי הסוכר ירדו וההיקפים הוצרו. 

אתי, 65​

Zohar_mamlitzim_Eran

אנו מתאמנים בסטודיו פרטי, בקבוצה קטנה, ללא לחץ ועומס
אני מתאמן עם זוהר כבר מעל לשנתיים. הגעתי עם כאבים בברך שהגבילו אותי בהליכות וביום יום, ובמהרה הכאב פסק ומשם המשכנו להתחזק עוד ועוד. אנו מתאמנים בסטודיו פרטי, בקבוצה קטנה, כך שאין את הלחץ והעומס הקיימים בחדר כושר רגיל. האימונים מוקפדים ומוסברים, והתוצאות בהתאם. מאוד מומלץ.

ערן, 47​ 

Zohar_mamlitzim_Tali

כל חיי התאמנתי אבל אף פעם לא חיכיתי לאימון כמו שחיכיתי לאימוני הכוח עם זוהר
הסברים לוגיים, טכניקות מובנות והוכחות בשטח פשוט עושות לי את זה, ולכן כשנחשפתי לשיטת Starting Strength ולזוהר שמיישם אותה בארץ כמאמן מוסמך, הבנתי שזה בדיוק מה שמתאים לי. לאחר שניסיתי הבנתי שאכן כך. השיטה הזו לא מחייבת אותי לקפוץ, להזיע, להכניס את עצמי לפעילויות שבעבר שמחתי שהתמודדתי איתן אבל עם היד על הלב- כנראה שלא התאימו לי. בינתיים, לאחר חודשיים בלבד, יכולה להעיד שהגוף התחזק, ההיקפים הוצרו וההרגשה נהדרת. מחכה בקוצר רוח לבאות.

טלי, 55​

Zohar_mamlitzim_Inbal

הופתעתי עד כמה מהר הגוף שלי התחזק.  …פחות התעייפתי בעשייה היומיומית!
בתור ספורטאית בילדותי תמיד ידעתי שיש חשיבות לספורט ולכושר, אבל אף פעם לא אהבתי משקולות. בזכות זוהר, שמאוד הקפיד איתי על טכניקה נכונה ובטוחה, קיבלתי ביטחון להתאמן עם משקולות ולא לפחד מפגיעה בגוף. כל כך הופתעתי עד כמה מהר הגוף שלי התחזק. הרגשתי את החוזק והמסוגלות שלי ופחות התעייפתי בעשייה היומיומית. סבלתי מכאבים חוזרים בכתף ובשורש כף היד במשך שנים, וחששתי מאוד שיכאב לי גם באימונים, ולהיפך! נתנו תשומת לב מיוחדת לאזורים הכואבים, ומהר מאוד שמתי לב שאין לי כאבים ושהם לא חוזרים בכלל. אני ממליצה בחום למי שמחפש מאמן קפדן ומקצועי. 

ענבל, 42​

תמונה-אביב

המפתח נמצא בתוך עולם אימוני הכוח וזוהר הוא בדיוק האדם שידע להדריך אתכם
זוהר הוא מאמן מהמעלה הראשונה. הוא מסוגל להתאים את עצמו לכל סוגי המתאמנים ולרקעים שלהם. בין אם מדובר על ספורטאי בן 20 או על אישה בת 60, הוא מתאים את התרגילים בדיוק, ממש כפי שהייתי מצפה ממאמן מוסמך מטעם Starting Strength.
אז בין אם הדבר שאתם מחפשים הוא לשפר את הביצועים או לשמר ולשפר את איכות החיים שלכם, המפתח נמצא בתוך עולם אימוני הכוח וזוהר הוא בדיוק האדם שידע להדריך אתכם בו.

אביב, 20​

Zohar_mamlitzim_Olga

הגב הפסיק לכאוב והגוף שלי חי – זה נהדר! 
הגעתי מסוקרנת… אני בת 64 ומעולם לא עשיתי ספורט כזה. נקודת התורפה שלי הייתה הגב התחתון. זוהר הוא מאמן מאוד מוכשר- מתקן, מסביר ומשבח, וכולנו אוהבים כשמשבחים אותנו! אני לא מתכוננת לתחרות אולימפית, אבל מרגישה חזקה יותר! 

אולגה, 65​

Zohar_mamlitzim_Mati

כבר בשלב מוקדם באימונים הרגשתי שהגוף מתחזק ושכאבי הגב עברו
הגעתי לזוהר מתוך רצון לטפל בכאבי גב מהם סבלתי במשך שנים. להפתעתי ולשמחתי כבר בשלב מוקדם באימונים הרגשתי שהגוף מתחזק ושכאבי הגב עברו לחלוטין! שיטת Starting Strength והליווי המקצועי של זוהר הובילו לכך שהיום אני מרגיש חזק ובריא מתמיד, וכמובן מאוד נהנה מהאימונים ומהדרך. מומלץ בחום! 

מתי, 44​

Zohar_mamlitzim_Tzipi

מומלץ בחום במיוחד לאנשים בגיל השלישי
לפני כשלוש שנים החלטתי שהגיע הזמן להתחיל אימונים באופן מסודר. הגעתי לאימון היכרות בו הנענו את הגוף במצבים שונים, ולהפתעתי לא היה לי קל. זוהר פתח בפניי את עולם אימוני הכוח בסבלנות אין קץ וברגישות הראויה לחששות של אישה בגילי אשר נכנסת לעולם חדש, לקשיים בלמידה והפנמת הטכניקה, ולהתגברות על הפחד מפני המשקל. במהלך האימונים התפתחה תחושת הבטחון שלי בתפקוד הגופני והתפתחו שרירי הגוף. 

מומלץ בחום במיוחד לאנשים בגיל השלישי הרוצים לשמר ולפתח שוב את כוחם הפיזי ולעשות זאת תוך למידה והבנת הדרך הנכונה להזיז את הגוף.

ציפי, 65​ 

שוקלים להתאמן איתנו? מה דעתכם על פגישת ייעוץ טלפונית?

השאירו פרטים כדי שנוכל לתאם מועד לשיחה