זוהר ירמיהו מאמן Starting Strength

זוהר ירמיהו מאמן Starting Strength

"מאז שנחשפתי לחשיבות החוזק הפיזי בשיטת Starting Strength והתחלתי באימוני כח  על פי השיטה, התחזקתי בצורה יוצאת דופן ובמהרה. ירדתי במצטבר 17 קילו, והעליתי בצורה ניכרת את מסת השריר. לאחר שזיהיתי את הפוטנציאל העצום שיש לשיטה עבור נשים וגברים בני 40 ומעלה, החלטתי להפוך למאמן מוסמך על פי השיטה וכיום אני היחיד בישראל בעל ההסמכה הרשמית."

זוהר ירמיהו, מאמן כוח מוסמך בשיטת Starting Strength, הוא המאמן היחיד בארץ שעבר בהצלחה את המבחנים המעשיים והעיוניים של שיטת אימוני הכוח המצליחה ביותר בעולם, וקיבל את הסמכתו הרשמית.

לאחר שירות צבאי ארוך בן 8 שנים, אותו סיים זוהר כקצין חובלים בדרגת סרן בספינות הטילים של חיל הים, תואר ראשון בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת חיפה, והסמכה כמאמן חדר כושר לפי חוק הספורט בישראל (בי"ס למקצועות הספורט), התחיל זוהר להתאמן בעצמו בשיטת Starting Strength, ובמהרה הבין עד כמה השיטה ייחודית ומעמיקה, ועד כמה יסודי הניתוח של האנטומיה, הפיזיולוגיה, והמכניקה של מודל ביצוע התרגילים.

לאחר שקיבל החלטה להפוך למאמן מוסמך רשמית בשיטה, הקדיש זוהר שנתיים מחייו להסמכה המפרכת בארה"ב (אשר על פי רב אורכת 3-4 שנים), והפך לאחד מ- 125 מאמני הכוח המוסמכים בשיטת Starting Strength בעולם כיום, והיחידי בישראל.  

Zohar_odot_page

זוהר פתח בפניי את עולם אימוני הכוח בסבלנות וברגישות הראויה לחששות של אישה בגילי אשר נכנסת לעולם חדש, לקשיים בלמידה והפנמת הטכניקה, ולהתגברות על הפחד מהמשקל.
במהלך האימונים התפתחה תחושת הבטחון שלי בתפקוד הגופני והתפתחו שרירי הגוף.

ציפי, 65

in-page-qoute-line

שוקלים להתאמן איתנו? מה דעתכם על פגישת ייעוץ טלפונית?

השאירו פרטים כדי שנוכל לתאם מועד לשיחה